Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Lavender Palm Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Lavender Palm Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Lavender Palm marki Tom Ford to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Lavender Palm został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yann Vasnier. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, cytryna amalfi i szałwia muszkatołowa; nutami serca są kwiat cytryny i różowy oleander; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy i olibanum.

Lawenda Bergamotka Cytryna Amalfi Szałwia muszkatołowa

Kwiat cytryny Różowy oleander

Wetyweria Mech dębowy Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavender Palm by Tom Ford.

Lavender Palm Recenzje Perfum

MEGAN120008888
MEGAN120008888

zapach bardzo lawendowy,testuje go wlasnie,na razie pachnie mi lawenda :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Lavender Palm, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Lavender Palm, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavender Palm marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavender Palm marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Yves Rocher Homme Nature Airness Cool Instinct Penhaligon`s Lavandula Brooks Brothers New York for Gentlemen Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot Masaki Matsushima M; Men Demeter Fragrance Black Russian Elizabeth Arden Green Tea Lavender Liz Earle Botanical Essence No.1 Taylor of London Calming Lavender