Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Italian Cypress Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Italian Cypress Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Italian Cypress Tom Ford dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Italian Cypress marki Tom Ford to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Italian Cypress został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, bazylia, mięta, nuty drzewne i włoski cyprys.

Cytrusy Bazylia Mięta Nuty drzewne Włoski cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Italian Cypress by Tom Ford.

Halston Z14
Polo

Italian Cypress Recenzje Perfum

Prorok
Prorok

Dojrzały , dystyngowany , wyrafinowany , bezkompromisowo męski , zimny , mroczno-zielono-ziołowo - leśny.
Jego klasyfikacja jako unisex to jakieś nieporozumienie - zapach wręcz samczy.
Po zaaplikowaniu włosy na klacie od razy gęstnieją : )
Niewątpliwie w stylu retro , vintage ,przypomina klasyczne męskie szypry z przelomu lat 70 i 80-ych .
Bardzo wyraźne skojarzenie - Ralph Lauren Polo Green .
Uwspólczesniona wariacja na temat powyższego klasyka przy użyciu najwyższej jakosci składnikow .
Dla dojrzałych gentlemanów w wieku co najmniej 35 lat . Do garnituru , biura , na formalne okazje .
Pachnie jak zimny sukinsyn trzymajacy wszystkich na dystans .
Trwałośc 8-godzinna , projekcja wyczuwalna wyraźnie na długośc ramion .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Italian Cypress, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Italian Cypress, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Italian Cypress marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Italian Cypress marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Aventus Amouage Amouage Epic Man By Kilian Straight to Heaven Tom Ford Amber Absolute Profumum Roma Acqua Viva Lalique Encre Noire Escentric Molecules Molecule 01 Profumum Roma Arso Olivier Durbano Black Tourmaline Tom Ford Tobacco Oud Ramon Molvizar Black Cube Hugo Boss Hugo Energise Tom Ford Mandarino di Amalfi Amouage Amouage Lyric Man Thierry Mugler A*Men Pure Malt Profumum Roma Victrix Tom Ford Tobacco Vanille Frapin 1270 Lalique Lalique Pour Homme Lubin Idole Eau de Parfum