Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Italian Cypress Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Italian Cypress Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Italian Cypress Tom Ford dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Italian Cypress marki Tom Ford to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Italian Cypress został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, bazylia, mięta, nuty drzewne i włoski cyprys.

Cytrusy Bazylia Mięta Nuty drzewne Włoski cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Italian Cypress by Tom Ford.

Halston Z14
Polo

Italian Cypress Recenzje Perfum

Aleksxs
Aleksxs

Samiec? O nie!!! Samica też :)
Drogi Proroku trochę odwołam się do twoich słów. Tak jestem kobietą i używam Italian Cypress :) Co mnie skusiło? Kocham Włochy. Miałam Kiedyś perfumy, które przenosiły mnie do Włoch (niestety wycofany) gdy dowiedziałam się o Italian Cypress, kupowałam go trochę w ciemno. Oczekiwałam, że i on przeniesie mnie do Włoch i tak się stało ale trafiły w leśne ostępy, górskie. Tu by się przydała faktycznie cenzura według Ciebie nadaję się dla zimnego sukinsyna a ja sądzę że do kobiety zimnej, wyrafinowanej. Ale z drugiej zapach ten to trochę taki kameleon bowiem oprócz do biura,garsonki, garnituru idealnie wpasuje się też na lato. Powiem więcej ja będę go głównie latem używać. Dlaczego? Bowiem pachnie cytrusami, galbanium oraz miętom co sprawia, że jest on świeży o orzeźwiający. Oczywiście po chwili spryskania się nim zapach staje się żywiczny, drzewny dzięki: takim nutom jak:labdanium, bergamotka, chłodna paczula i mchy drzewne. Jednakże oprócz tego jest tam też świeża bazylia i tak powstaje piękny, świeży zapach z nutą goryczy. Italian Cypress jest zdecydowanie drzewny, korzenny ale i zarazem aromatyczny i świeży.
Oczywiście Italian Cypress oprócz wspaniałego zapachu jest także bardzo trwały spokojnie 8h i więcej a jego projekcja jest duża, Zdecydowanie początkowo pozostawiamy za sobą woń tychże perfum a później jest on wyczuwalny mniej ale nadal stosunkowo mocno. Flakon jest piękny tak jak inne w kolekcji Private Blend.

2017
Prorok
Prorok

Dojrzały , dystyngowany , wyrafinowany , bezkompromisowo męski , zimny , mroczno-zielono-ziołowo - leśny.
Jego klasyfikacja jako unisex to jakieś nieporozumienie - zapach wręcz samczy.
Po zaaplikowaniu włosy na klacie od razy gęstnieją : )
Niewątpliwie w stylu retro , vintage ,przypomina klasyczne męskie szypry z przelomu lat 70 i 80-ych .
Bardzo wyraźne skojarzenie - Ralph Lauren Polo Green .
Uwspólczesniona wariacja na temat powyższego klasyka przy użyciu najwyższej jakosci składnikow .
Dla dojrzałych gentlemanów w wieku co najmniej 35 lat . Do garnituru , biura , na formalne okazje .
Pachnie jak zimny sukinsyn trzymajacy wszystkich na dystans .
Trwałośc 8-godzinna , projekcja wyczuwalna wyraźnie na długośc ramion .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Italian Cypress, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Italian Cypress, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Italian Cypress marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Italian Cypress marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Aventus Tom Ford Tobacco Oud Amouage Amouage Epic Man By Kilian Straight to Heaven Tom Ford Amber Absolute Lalique Encre Noire Profumum Roma Acqua Viva Escentric Molecules Molecule 01 Profumum Roma Arso Olivier Durbano Black Tourmaline Ramon Molvizar Black Cube Hugo Boss Hugo Energise Gucci Gucci pour Homme Tom Ford Mandarino di Amalfi Amouage Amouage Lyric Man Thierry Mugler A*Men Pure Malt Profumum Roma Victrix Tom Ford Tobacco Vanille DSQUARED² Potion Lalique Lalique Pour Homme