Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Grey Vetiver Eau de Toilette Tom Ford dla mężczyzn

Grey Vetiver Eau de Toilette  Tom Ford dla mężczyzn

Grey Vetiver Eau de Toilette  Tom Ford dla mężczyzn Zdjęcia Grey Vetiver Eau de Toilette  Tom Ford dla mężczyzn Zdjęcia Grey Vetiver Eau de Toilette  Tom Ford dla mężczyzn Zdjęcia

Grey Vetiver Eau de Toilette marki Tom Ford to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Grey Vetiver Eau de Toilette został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są mrożona cytryna, bergamotka, grejpfrut i bazylia; nutami serca są irys, dzięgiel, szałwia i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wetyweria, piżmo, ambra i mech dębowy.

Mrożona cytryna Bergamotka Grejpfrut Bazylia

Irys Dzięgiel Szałwia Kwiat pomarańczy

Wetyweria Piżmo Ambra mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Grey Vetiver Eau de Toilette by Tom Ford.

Grey Vetiver Eau de Toilette Recenzje Perfum

snakesoncane
snakesoncane

Zapach byłby może i dobry, gdyby nie ta koszmarna cytryna w otwarciu. Pachnie sieciowkowo i zbyt świeżo. Perfumy są drzewne wyłącznie pod koniec. Nazwałbym je aromatyczno-świeżymi. Za to trwałość Bardo dobra i projekcja bardzo duża.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Grey Vetiver Eau de Toilette , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Grey Vetiver Eau de Toilette , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Grey Vetiver Eau de Toilette marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Grey Vetiver Eau de Toilette marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Tom Ford Grey Vetiver Christian Dior Dior Homme Intense Tom Ford Mandarino di Amalfi Christian Dior Dior Homme Parfum Estée Lauder Sensuous Noir Tom Ford Sahara Noir Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Christian Dior Dior Homme Burberry The Beat for Men Bottega Veneta Bottega Veneta Viktor&Rolf Spicebomb Chanel Allure Homme Sport Hermes L’Ambre des Merveilles Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir Viktor&Rolf Spicebomb Eau Fraiche Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Yves Saint Laurent L`Homme Sport Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme