Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Cafe Rose Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Cafe Rose Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 2 Chcę: 24 Ukochany zapach: 1

kawowy
Cafe Rose Tom Ford dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cafe Rose Tom Ford dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cafe Rose marki Tom Ford to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cafe Rose został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są szafran, czarny pieprz i róża majowa; nutami serca są róża turecka, róża bułgarska i kawa; nutami bazy są kadzidło, ambra, drzewo sandałowe i paczula.

Szafran Czarny pieprz Róża majowa

Róża turecka Róża bułgarska Kawa

Kadzidło Ambra Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cafe Rose by Tom Ford.

Mukhallath Seufi

Cafe Rose Recenzje Perfum

Evie
Evie

eeeh co za cudny zapach...zawsze do niego wracam.. do niedawna probowalam wiele innych rozanych zapachow ale ten jest wyjatkowy, bogaty, po paru godzinach nie staje sie plaski tylko wibruje mieszanka nut, i taa kawa! Super polecam kazdemu przetestowac.. klasa, moc i niebanalnosc!

Nie jest to roza staroswiecka, nie bedziemy sie czuc w nich jak w starobabcinych pachnidlach!

Martielle
Martielle

Perfumy witają nas cudnym, głębokim, soczystym aromatem róży. Pojawiają się suche przyprawy, domniemywam, że jest to zasługa ostrego pieprzu, gryzącego w nozdrza. Pieprz ujarzmia odcienie róży, dodaje zapachowi wyrazistości. Lecz zaraz jak obuchem w twarz dostaję tytułowe Cafe - kawa jest słodka, z dużą ilością cukru. Włoskie cappuccino osładza na powrót wizerunek zapachu.

Długo tą słodyczą jednak się nie nacieszyłam, bo przebijające się drewno sandałowe znów ją zaoponowało. Zaczyna się na powrót robić gorzkawo... powoli zanikają też wszystkie inne nuty, poza różą. Finał zapachu to czysty jej absolut. Trwałość do 7 godzin.

JAROSLAV
JAROSLAV

Cafe Rose to niezwykle orientalna kompozycja z nowej kolekcji Toma Forda Jardin Noir.
Bogactwo odmian róż: tureckiej, bułgarskiej i majowej, szafranu i delikatnych ziaren kawy.
Kuszący, egzotyczny, uwodzicielski zapach. Zauważam podobieństwo do starszej siostry w NOIR DE NOIR
Jak ja kocham takie zapachy!:) ♥

vertigo
vertigo

Z trzech nowych kwiatów w wazonie Toma Forda - lilii, hiacynta i róży, najbardziej w perfumach lubię różę, dlatego sięgnęłam najpierw po Cafe Rose. (Żonkila nie zarejestrowałam na półce w perfumerii D).
Urzekł mnie początek na blotterze, podobny trochę do Epic: soczyście przyprawowy, bogaty i jakby wilgotny: dlatego od razu postanowiłam przetestować zapach na skórze.
I perfumy od początku ułożyły się inaczej. Dużo łagodniej, byłam nawet zaskoczona dość słabą jak na Toma Forda mocą zapachu. Wyczułam różę: bogatą, dość nowoczesną, ale z odrobiną zatęchłej zieloności jak z Tea Rose, w połączeniu z delikatną mieszanką kawy (tak!) i oudu. I pierwszy chyba raz w życiu pomyślałam: "TEN oud... Chyba bym zaakceptowała". A może to mieszanka szafranu, kadzidła i sandałowca?
Kompozycja jest raczej linearna.

Cafe Rose nie rzuciło mnie na kolana, ale zdecydowanie polecam miłośnikom orientalnego wcielenia róży oraz kawy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Cafe Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Cafe Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cafe Rose marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cafe Rose marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Sahara Noir Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Serge Lutens Fille en Aiguilles Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Chopard Casmir Montale Black Aoud Estée Lauder Sensuous Noir Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Guerlain La Petite Robe Noir Serge Lutens La Fille de Berlin Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Bottega Veneta Bottega Veneta Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette Lubin Idole Eau de Parfum Diptyque Philosykos Christian Dior Dior Homme Intense Tom Ford White Patchouli Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Guerlain Shalimar Parfum Initial