Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Bois Rouge Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Bois Rouge Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Bois Rouge marki Tom Ford to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bois Rouge został wydany w 2007 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są cedr, paczula, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, ambra i skóra.

Bergamotka

Cedr Paczula Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Wetyweria Ambra Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois Rouge by Tom Ford.

Bois Rouge Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Bois Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Bois Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois Rouge marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois Rouge marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cartier Le Baiser Du Dragon Prada Prada (Amber) Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate Tom Ford Oud Wood Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense Parfumerie Generale PG10 Aomassai Clive Christian No. 1 Reminiscence Patchouli Manuel Canovas Ballade Verte Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Serge Lutens Fille en Aiguilles Police Police Gold Wings