Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Black Violet Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Black Violet Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

Black Violet marki Tom Ford to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Black Violet został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy i nuty owocowe; nutą serca jest fiołek; nutami bazy są mech dębowy i nuty drzewne.

Bergamotka Cytrusy Nuty owocowe

Fiołek

Mech dębowy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Violet by Tom Ford.

Eaudemoiselle de Givenchy Ambre Velours

Black Violet Recenzje Perfum

Początek mocno cytrusowo – bergamotkowy, z delikatną, kwaśną nutą mchu dębowego. Później pojawia się nuta, którą znam z Black Orchid – połączenie czekoladowej paczuli z owocami, tylko tutaj jest ona dużo słabsza, jakby rozcieńczona. W bazie pojawia się bardzo delikatny puder.

I to wszystko – okropnie rozczarowujący zapach, pachnie jak zrobiony na kolanie – fiołków brak, wszystkie nuty są zbyt rozcieńczone, wręcz przeźroczyste. Ani to Black, ani Violet. Trwałość mizerna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Black Violet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Black Violet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Violet marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Violet marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Robert Piguet Bandit La Perla La Perla Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Yves Rocher En Avril Un Soir Hermes Parfum d`Hermes Caron Pour Une Femme de Caron Jil Sander Jil Sander Woman III La Prairie Life Threads Platinum Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Arno Sorel Mitsy