Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Azure Lime Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Azure Lime Tom Ford dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Azure Lime Tom Ford dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Azure Lime Tom Ford dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Azure Lime marki Tom Ford to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Azure Lime został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, nuty kwiatowe, nuty drzewne i piżmo.

Cytrusy Nuty kwiatowe Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azure Lime by Tom Ford.

Azure Lime Recenzje Perfum

adaszek
adaszek

Jest Moc! to pierwsze co pomyślałem, gdy zaaplikowałem Azure Lime. I nie chodzi mi o projekcję, lecz o cytrusy, które są potężne. Tną powietrze i filtrują nozdrza, ale nie od chłodu tylko swojej dawki. Jest to wymagająca kompozycja, trudna w noszeniu. Dzieje się tak, ponieważ cytrusy serwowane są w swojej pierwotnej formie, niedojrzałej i kwaśnej. Jak sugeruje nam nazwa, limonka gra pierwsze skrzypce trwając od początku do końca. Przyznam szczerze, że jeszcze takiej nie wąchałem nigdzie. To na plus. Uzupełnia ją gorzka pomarańcza, taka jak w Pradzie Luna Rossa tylko ze zdecydowanie mniejszym udziałem. Do tego szorstka mięta, podobna do Guerlain'owskiej w Homme Intense. Ogólnie te początkowe cytrusy przez swoją formę przyrównałbym do tych podanych w dwóch kompozycjach: Honoré des Prés Honoré's Trip oraz Declaration Cologne Cartiera. Takie świdrujące, zaczepne wręcz agresywne. Stanowczo akcentujące swoją obecność. Mogą się one kojarzyć detergentowo, mogą nasuwać skojarzenia z kostką toaletową lub z dawnymi mydłami. Są surowe po prostu, twarde. W składzie serca wymieniane są białe kwiaty, ale ja ich nie czuję. Ani kompozycja nie staje się kwiatowa ani nie pachnie kobieco, nadal jest to głównie piosenka o limonie. Tak sobie myślę, że Tom chciał ukazać ją w pełnej okazałości, z całym jej rozwojem. Od surowości do pełnej dojrzałości. I mu się to udało, bowiem z biegiem czasu staje się ona pełniejsza, łatwiejsza, miększa (wydaje mi się, że odpowiedzialny za to wrażenie jest liść fiołka). Zejście jest lekko mydlane i słone. Szczerze mówiąc jestem w kropce, testuję ten zapach od jakiegoś czasu i nie potrafię stwierdzić czy mi się podoba czy nie. Chyba jest to kompozycja wybitnie na dłuższe poznanie, może z pełnej butli pokazałaby swoje szersze oblicze. Trwałość i projekcja średnie.

Azure Lime by Tom Ford 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Azure Lime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Azure Lime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azure Lime marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azure Lime marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Lancome Aroma Calm Rance 1795 D'Erje Ulric de Varens Varens Love Borsalino Borsalino Pour Elle Pink Room Parfum Pour Toi Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Acqua di Biella Kid Mohair Fiorucci Amore 14 White Christopher Joseph Christopher Joseph Ulric de Varens Mini Musk Sabon Zohar (Musk)