Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Atelier d’Orient Fleur de Chine Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Atelier d’Orient Fleur de Chine Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Atelier d’Orient Fleur de Chine marki Tom Ford to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Atelier d’Orient Fleur de Chine został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, nuty kwiatów egzotycznych, herbata, klementynka, biała brzoskwinia, bergamotka, hiacynt, cyprysik japoński, Śliwka, jaśmin, róża herbaciana, wisteria, ambra, piwonia, benzoes, styraks, cedr i wetyweria.

Magnolia Nuty kwiatów egzotycznych Herbata Klementynka Biała brzoskwinia Bergamotka Hiacynt Cyprysik japoński Śliwka Jaśmin Róża herbaciana Wisteria Ambra Piwonia Benzoes Styraks Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Atelier d’Orient Fleur de Chine by Tom Ford.

Arpege

Atelier d’Orient Fleur de Chine Recenzje Perfum

Magda14012
Magda14012

Zupełnie nie kojarzy mi się orientalnie, a niby miało być o Chinach...czego to marketingowcy nie wymyślą.
Zapach niezwykle elegancki, według szkoły francuskiej, przywodzi na myśl Chanelki albo Lanvin'a. Ogoniasty, kwiatowy bukiet, który przepięknie ewoluuje na skórze i trwa w nieskończoność. Rozwija się naprawdę fajnie, ma całkiem dobrą siłę rażenia. Myślę, że to jedno z bardziej wyrazistych, a niedocenionych Fordowskich osiągnięć.
Polecam do testów.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Atelier d’Orient Fleur de Chine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Atelier d’Orient Fleur de Chine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Atelier d’Orient Fleur de Chine marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Atelier d’Orient Fleur de Chine marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nikos Sculpture Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Gucci Gucci Accenti CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Bath and Body Works Fresh Pineapple Montale Crystal Flowers Coty Vanilla Fields Winter Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Sarantis B.U. Trendy DSH Perfumes Quinacridone Violet Otto Kern Egoluxe Feminin Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie