Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Let Them Eat Cake Tokyo Milk Parfumarie Curiosite dla kobiet i mężczyzn

Let Them Eat Cake Tokyo Milk Parfumarie Curiosite dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

kokosowy

Let Them Eat Cake marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Let Them Eat Cake został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Perfumy zawierają takie składniki, jak trzcina cukrowa, mleko kokosowe, kwiat wanilii i białe piżmo.

Trzcina cukrowa Mleko kokosowe Kwiat wanilii Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Let Them Eat Cake by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite.

Let Them Eat Cake Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Let Them Eat Cake marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Let Them Eat Cake marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chanel Allure eau de parfum Comptoir Sud Pacifique Vanille Coco Deborah Be Gourmand - Bon Bon The Body Shop Vanilla Perfume Oil Annick Goutal Vanille Exquise Molinard Les Orientaux: Vanille Demeter Fragrance Jelly Belly Sugar and Spice Demeter Fragrance Hershey’s Special Dark Demeter Fragrance Vanilla Ice Cream Honore des Pres Vamp à NY Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold