Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Lapsang Su Chong Tokyo Milk Parfumarie Curiosite dla kobiet

Lapsang Su Chong Tokyo Milk Parfumarie Curiosite dla kobiet

Miałem: 1

Lapsang Su Chong marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Lapsang Su Chong został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, mech dębowy, róża i czarna porzeczka.

Drzewo sandałowe Mech dębowy Róża Czarna porzeczka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lapsang Su Chong by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite.

Lapsang Su Chong Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lapsang Su Chong marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lapsang Su Chong marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin ID Parfums Lettre a Anna Lalique Perles De Lalique Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Perfumer`s Workshop Samba Nova M∙A∙C Dejarose Otto Kern Noa Noa Trussardi Fresh Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare Stefano Canturi Canturi Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon