Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Kabuki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

tropikalny
Kabuki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite dla kobiet i mężczyzn Filmy

Kabuki marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, liczi, jaśmin i cukier.

Grejpfrut Liczi Jaśmin Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kabuki by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite.

Kabuki Recenzje Perfum

Kabuki by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kabuki marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kabuki marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Ralph Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Jean Patou Un Amour de Patou Diesel Diesel Zero Plus Feminine Lollia Inspire Charriol Charriol Eau de Toilette Marc Jacobs Lola Les Parfums de Rosine Rose d`Ete DSH Perfumes d´Anjou Strenesse Strenesse Gabriele Strehle Oriflame The Babes Crazy Kiwi Jeanne Arthes Boum Que Calor