Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Eden No.3 Tokyo Milk Parfumarie Curiosite dla kobiet i mężczyzn

Eden No.3 Tokyo Milk Parfumarie Curiosite dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Eden No.3 marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, liść czarnej porzeczki, irys i piżmo.

Nuty zielone Liść czarnej porzeczki Irys Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eden No.3 by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite.

Eden No.3 Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Dziwny zapach. Bardzo różnie się zachował przy 2 aplikacjach w różne dni.
Za pierwszym razem czułam przyjemnie drażniące powonienie, trochę słodkie liście porzeczki i zielone nuty, takie łodyżkowe, na łagodnej kremowej podstawie. Słodko-świeża kompozycja.
Za drugim razem Eden No.3 bardzo przypominały mi Hypnose - słodkie, ale nieokreślone - ani kremowe, ani owocowe, ani kwiatowe - sztuczne, ale przyjemne. Nie było tam nic zielonego.
Perfumy przyjemne i dyskretne, ale dla mnie to za mało.
A przez skojarzenie z Hypnose - mało odkrywcze.
Bardzo bliskoskórne i bardzo trwałe.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Eden No.3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Eden No.3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eden No.3 marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eden No.3 marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Roger & Gallet Eau de The Vert Byredo Green Leonard Leonard de Leonard Hanae Mori Haute Couture Gres Folie Douce Weil Sweet Bambou Ayala Moriel Fetish A Perfume Organic Green Oriflame Solliden for Her ID Parfums Mei Li Demeter Fragrance Pruning Shears Royal Apothic Japonesque