Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Dead Sexy Tokyo Milk Parfumarie Curiosite dla kobiet i mężczyzn

Dead Sexy Tokyo Milk Parfumarie Curiosite dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Dead Sexy marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Dead Sexy został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, drzewo hebanowe, egzotyczne drzewa i biała orchidea.

Wanilia Drzewo hebanowe Egzotyczne drzewa Biała orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dead Sexy by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite.

Dead Sexy Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Już jesteś? Sorry za ten zmywacz do paznokci, już go zamykam. Nie no przestań, paznokciami mogę zająć się później - fakt - zapach ma konkretny. No to chodź podłogę oglądać. Jednak też drewnianą? Nieźle! Jakie mamy? Same drewna orientalne, jak szaleć to szaleć. W sumie różne, przeważa heban, ale mamy też wstawki z drzewa różanego i z pięć innych gatunków. Wiem, na dole czuć było jeszcze pył po cyklinowaniu, śmieszny taki pyłek z drewna, co? A tutaj już czysto. Uwaga! Świeżo lakierowane! Oczywiście, że trzeba ją było zalakierować, nie, nie pamiętam co to za lakier - jakiś ekologiczny. Fakt, trochę go czuć. No dobra, nie trochę, całkiem konkretnie go czuć. Miesza się z drewnem, co? Chcesz? Ciemna czekolada z wanilią - ułamać Ci kawałek? Wzięłam też kilka galaretek w gorzkiej czekoladzie jakbyś chciał. Masz rację, że orchidee jakieś by tu pasowały. W zasadzie chcieliśmy kupić, ale były same zdechlaki, szkoda, że nie ma, chociaż nie wiem, czy nie padły by od oparów z lakierowania podłogi, sam widzisz, że mocne.

Nie, na pewno Ci ciuchy nie przeszły, na odległość nic nie czuję. Wyluzuj - chwilę postoimy na zewnątrz, to nie będzie po nim śladu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dead Sexy marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dead Sexy marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Thierry Mugler B*Men Naomi Campbell Mystery Tann Rokka Kisu Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Pierre Cardin Revelation Energy Etro Etra Etro Jacomo Jacomo de Jacomo Bois 1920 Vetiver Ambrato Jovan Ginseng NRG Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir Swiss Arabian Dehn El Ood Сambodi Swiss Arabian Mukhalat Malaki