Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Todd Oldham Todd Oldham dla kobiet

Todd Oldham Todd Oldham dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Todd Oldham Todd Oldham dla kobiet Zdjęcia

Todd Oldham marki Todd Oldham to orientalne perfumy dla kobiet. Todd Oldham został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, cynamon, róża i nuty owocowe; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, ambra i benzoes.

Bergamotka Mandarynka Brzoskwinia

Jaśmin Cynamon Róża Nuty owocowe

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Todd Oldham by Todd Oldham.

Todd Oldham Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Todd Oldham Todd Oldham, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Todd Oldham Todd Oldham, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Todd Oldham marki Todd Oldham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Todd Oldham marki Todd Oldham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Lomani Cruiser for Men Jovoy Paris Oriental Diptyque L'Eau Coty Emeraude Etro Ambra Roja Dove Enslaved Renee Amber Alain Delon Lyra Andy Warhol Marilyn Bleu Nez a Nez L’Hetre Reve Nez a Nez Vanithe Donna Karan Essence Labdanum