Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Giulietta Tocca dla kobiet

Giulietta Tocca dla kobiet

Giulietta marki Tocca to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Giulietta został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, różowy tulipan i ylang-ylang; nutami serca są bez, konwalia, róża, irys i orchidea; nutami bazy są ambra, heliotrop, cedr virginia, drzewo sandałowe i piżmo.

Zielone jabłko Różowy tulipan Ylang-ylang

Bez Konwalia Róża Irys Orchidea

Ambra Heliotrop Cedr Virginia Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Giulietta by Tocca.

Giulietta Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tocca Giulietta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tocca Giulietta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Giulietta marki Tocca. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Giulietta marki Tocca reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... Banana Republic Jade Jacadi Jacadi Garcon Candie`s Heartbreaker Fiorucci Fiorucci Lucy B Pink Frangipani Girard Bali Sunrise Chanel Chance Eau Tendre O Boticario Ma Cherie Jeans Fiorucci Pin Up I M Funny