Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Florence Tocca dla kobiet

Florence Tocca dla kobiet

tuberozowy

Florence marki Tocca to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Florence został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ellen Molner. Nutami głowy są liść grejpfruta, bergamotka, gruszka i jabłko; nutami serca są liść fiołka, irys, gardenia, jaśmin i tuberoza; nutami bazy są piżmo i białe drzewa.

Liść grejpfruta Bergamotka Gruszka Jabłko

Liść fiołka Irys Gardenia Jaśmin Tuberoza

Piżmo Białe drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Florence by Tocca.

Florence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tocca Florence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tocca Florence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Florence marki Tocca. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Florence marki Tocca reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Blue Grass Princesse Marina De Bourbon LYS Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Guerlain Aqua Allegoria Angelique Lilas Esteban Passion Bresil CB I Hate Perfume Wild Pansy Czech & Speake Mimosa Six Scents Six Scents Series Two 4 House of Holland: Smell Vicky Tiel Ethere mark. mark Earth ID Parfums Mei Li Intelligent Nutrients Focus