Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Colette Tocca dla kobiet

Colette Tocca dla kobiet

Mam: 1

Colette marki Tocca to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, mandarynka i jagody jałowca; nutami serca są jaśmin, różowy pieprz, fiołek i cyklamen; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra, kadzidło, wanilia, igły sosnowe i piżmo.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka Jagody jałowca

Jaśmin Różowy pieprz Fiołek Cyklamen

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Kadzidło Wanilia Igły sosnowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Colette by Tocca.

Colette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tocca Colette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tocca Colette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Colette marki Tocca. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Colette marki Tocca reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti Cerruti 1881 Collection Al-Rehab Lailat Al Omer Ineke Evening Edged In Gold Mauboussin Histoire d`Eau Montale Oriental Flowers Dolce&Gabbana L`eau The One Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Jenna Jameson Heartbreaker by Jenna Oriflame Grace Rasasi Al Taif D.S. & Durga My Indian Childhood