Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Cleopatra Tocca dla kobiet

Cleopatra Tocca dla kobiet

Cleopatra Tocca dla kobiet Zdjęcia

Cleopatra marki Tocca to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Cleopatra został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, grejpfrut, liść czarnej porzeczki i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, tuberoza i brzoskwinia; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo i wanilia.

Czarna porzeczka Grejpfrut Liść czarnej porzeczki Nuty zielone

Jaśmin Tuberoza Brzoskwinia

Ambra Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cleopatra by Tocca.

Cleopatra Recenzje Perfum

martamil
martamil

Dość klasyczny zapach z minionej epoki. Z której – nie jestem do końca pewna. Tak mi się kojarzy. Już nie tak bogaty jak kompozycje z lat 80tych, jeszcze nie tak "różowy" jak współczesne wynalazki dominujące półki "mainstreamowych" perfumerii. Więc chyba lata 90te. Białe kwiatki na owocach i piżmie, trochę metaliczne, układające się "do skóry". Z czymś z przeszłości mi się kojarzą, z jakimś PeeReLowskim wynalazkiem chyba, ale nie są to , wbrew pozorom, niemiłe skojarzenia. Choć wyraźnie z pokoleniem mamy i ciotek. Taki zapach co to każdy już gdzieś kiedyś czuł, z czymś mu się kojarzyć będzie, ale czy na pewno będziemy wiedzieli z czym - nie jestem pewna.

Tsukichan
Tsukichan

Cleopatra to póki co jedyne (choć prawdę mówiąc nie znam większości kompozycji) perfumy marki Tocca, które mnie naprawdę zauroczyły. Ładna była i Florence, i Brigitte, żadna jednak nie porwała. Cleopatra wpadła mi w nos głównie dzięki podobieństwu do Narciso Rodriguez for Her EDT, choć mimo trzech nut nic się w obu zapachach nie pokrywa.
Cleopatra to zapach miękki i pudrowy, w którym wyczuwam głównie puchate piżmo, lekkie, białe kwiaty i odrobinę liści porzeczki. Czasem w tle pojawią się tuberoza, czasem miękka, dojrzała brzoskwinia. To zapach romantyczny, który kojarzy mi się z nenufarowymi ogrodami Moneta i baletnicami Degasa. Może z Kleopatrą nie mają te obrazy wiele wspólnego, niemniej kompozycja wyszła całkiem udana.

Cleopatra by Tocca 4.50 out of 5 based on 2 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tocca Cleopatra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tocca Cleopatra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cleopatra marki Tocca. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cleopatra marki Tocca reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Nahema Serge Lutens A La Nuit Chanel Allure Sensuelle Puma Flowing Carolina Herrera CH Stella McCartney Stella Velvet Carla Fracci Salome' Joop! Joop! Nuit d`Ete Mila Schön `70 Chopard Brilliant Wish Roberta di Camerino Donna R Detaille Alizee