Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Brigitte Tocca dla kobiet

Brigitte Tocca dla kobiet

Brigitte Tocca dla kobiet Zdjęcia

Brigitte marki Tocca to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Brigitte został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, drzewo sandałowe, rabarbar, piżmo, papaja, szafran, róża i imbir.

Irys Drzewo sandałowe Rabarbar Piżmo Papaja Szafran Róża Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brigitte by Tocca.

Brigitte Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tocca Brigitte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tocca Brigitte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brigitte marki Tocca. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brigitte marki Tocca reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Blossom Paco Rabanne Ultraviolet Ayala Moriel Ayala Benetton United Colors of Benetton Woman Carlos Santana Carlos Santana for Women Ghost Sweetheart Revlon Xia Xiang Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Tesori d`Oriente Orchidea della Cina M. Micallef Night Aoud La Prairie Life Threads Emerald Lulu Guinness Pink Pearls