Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Bianca Tocca dla kobiet

Bianca Tocca dla kobiet

Bianca marki Tocca to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Bianca został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są jaśmin, esencja różana i herbata; nutami bazy są piżmo i cukier.

Lawenda Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Jaśmin Esencja różana Herbata

Piżmo Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bianca by Tocca.

Bianca Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tocca Bianca, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tocca Bianca, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bianca marki Tocca. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bianca marki Tocca reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gieffeffe Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Homme Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Aveda Chakra 5 Creativity Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray Fresh Citron de Vigne Patyka Hesperide Roger & Gallet The Vert Stila Jade Blossom Rose en Bos Viridescent