Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aqua Profumata Salina Tocca dla kobiet

Aqua Profumata Salina Tocca dla kobiet

Aqua Profumata Salina marki Tocca to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Aqua Profumata Salina został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są goździk (przyprawa), nuty zielone i pomarańcza; nutami serca są irys i frezja; nutami bazy są piżmo, brzoskwinia i malina.

Goździk (przyprawa) Nuty zielone Pomarańcza

Irys Frezja

Piżmo Brzoskwinia Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Profumata Salina by Tocca.

Aqua Profumata Salina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tocca Aqua Profumata Salina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tocca Aqua Profumata Salina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Profumata Salina marki Tocca. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Profumata Salina marki Tocca reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clarins Par Amour Toujour Salvador Dali RubyLips Van Cleef & Arpels Les Saisons Été Byblos Blu Wake Up! s.Oliver Love 2008 Missoni Missoni Colori - Missoni Giallo Fragonard Caresse Voluspa Pink Fatale Krizia Fiori di Krizia Rasasi Cherish Revlon Pink Happiness Little Secrets Des Filles a la Vanille Je T'aime