Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Aqua Profumata Amalfi Tocca dla kobiet

Aqua Profumata Amalfi Tocca dla kobiet

ozonowy
wodny

Aqua Profumata Amalfi marki Tocca to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Aqua Profumata Amalfi został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są ogórek i mięta; nutami serca są jaśmin, konwalia, liść fiołka i czerwone jabłko; nutami bazy są piżmo i fiołek.

Ogórek Mięta

Jaśmin Konwalia Liść fiołka Czerwone jabłko

Piżmo Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Profumata Amalfi by Tocca.

Aqua Profumata Amalfi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tocca Aqua Profumata Amalfi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tocca Aqua Profumata Amalfi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Profumata Amalfi marki Tocca. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Profumata Amalfi marki Tocca reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Arden Beauty Annayake Annayake Pour Elle Princesse Marina De Bourbon LYS Jo Malone White Jasmine & Mint Caron Miss Rocaille CB I Hate Perfume Tea/Rose Gres Folie Douce Weil Sweet Bambou Weil Eau de Weil Shiseido Murasaki Ulric de Varens Mini Kiss Mansfield Piazzetta di Portofino