Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Maremma Tiziana Terenzi dla kobiet i mężczyzn

Maremma Tiziana Terenzi dla kobiet i mężczyzn

Maremma Tiziana Terenzi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Maremma marki Tiziana Terenzi to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Maremma został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Paolo Terenzi. Nutami głowy są bergamotka, ylang-ylang, jaśmin, czarna porzeczka i dąb; nutami serca są dzięgiel, irys, agar (oud), hurma, kmin i miód; nutami bazy są paczula, kakao, drzewo sandałowe, labdanum, ambra i drzewo różane.

Bergamotka Ylang-ylang Jaśmin Czarna porzeczka Dąb

Dzięgiel Irys Agar (oud) Hurma Kmin Miód

Paczula Kakao Drzewo sandałowe Labdanum Ambra Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maremma by Tiziana Terenzi.

Black Orchid

Maremma Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Krótko: czuję irys i puder, kompozycja owszem podoba mi się, ale to nie dla mnie.
Zapach zdecydowanie dla kobiet, "ja" w nim czuję się niemęsko.
Jak na ekstrakt perfum, dla mnie, zdecydowanie niewystarczające parametry.
Czuję go tylko około 6 godzin, przy bardzo stonowanej projekcji.
Ode mnie ocena za to, że kompozycja mi się podoba 4,5.

Nut bogactwo – czego tam nie ma - ale niestety na mojej skórze to poza słodkim owocowym początkiem, wyłącznie irys i to w wydaniu, którego nie lubię – pylisty, mączysty, maślany i gorzkawy. Z trwałością też kiepsko.

Afaland78
Afaland78

Po 7 godzinach daje mocno o sobie znać. Intensywna czarna porzeczka, kakao, wyczuwalna paczula i z daleka odzywa się oud. Podobny do Black Orchid jednak mniej ambrowy.

Maremma by Tiziana Terenzi 5.00 out of 5 based on 3 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tiziana Terenzi Maremma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tiziana Terenzi Maremma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maremma marki Tiziana Terenzi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maremma marki Tiziana Terenzi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Bond No 9 West Side Isabella Rossellini Daring Pino Silvestre Pino Blue Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Esteban Tourbillon de thé Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme MDCI Parfums Rose de Siwa Cristiano Fissore Cashmere for Women Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Oriflame Moon