Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Lillipur Tiziana Terenzi dla kobiet i mężczyzn

Lillipur Tiziana Terenzi dla kobiet i mężczyzn

dymny
Lillipur Tiziana Terenzi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Lillipur marki Tiziana Terenzi to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Lillipur został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Paolo Terenzi. Nutami głowy są piołun, cytryna, olibanum i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są galbanum, cejloński cynamon, goździk (roślina), tymianek, cyklamen i pieprz syczuański; nutami bazy są cedr atlaski, białe piżmo, drzewo kaszmirowe, paczula, benzoes, fasolka tonka, ambra, brzoza i tytoń.

Piołun Cytryna Olibanum Anyż gwiazdkowaty

Galbanum Cejloński cynamon Goździk (roślina) Tymianek Cyklamen Pieprz syczuański

Cedr atlaski Białe piżmo Drzewo kaszmirowe Paczula Benzoes Fasolka tonka Ambra Brzoza Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lillipur by Tiziana Terenzi.

Lillipur Recenzje Perfum

Szozda
Szozda

Świetny zapach, nabyłam w ciemno i nie żałuję. Jakbym miała opisać to raczej orientalno- słodko -drzewny. Dokładnie w takiej kolejności. Uważam też że składniki są wyważone, bez jakiś solistów. Kompletnie nie wyczuwam cytrusów i paczuli ani piżma których nie lubię, nie czuje również cynamonu ani anyżu które uwielbiam. Z nut górnych i środkowych czuję odrobinę pieprzu. Zapach piękny i harmonijny. Polecam dziewczynom zaczynającym z półką orientalną, ale lubiącym tonkę i słodkawą bazę. Jedyne co mnie troch rozczarowało to projekcja. Jest przyzwoita, ale od ekstraktu perfum spodziewałam się większego kopa.
Zapach godny polecenia i bardzo dobry za cenę ok 3 zł za 1 ml.

Lillipur by Tiziana Terenzi 4.67 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tiziana Terenzi Lillipur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tiziana Terenzi Lillipur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lillipur marki Tiziana Terenzi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lillipur marki Tiziana Terenzi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Samsara Eau de Parfum Naomi Campbell Mystery Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate Byblos Blu Men Cool Hanae Mori HM Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient L`Occitane en Provence Ambre Robert Piguet Visa 2007 Caron Yatagan Helmut Lang Eau de Cologne Honore des Pres Chaman`s Party Le Labo Another 13