Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Chimaera Tiziana Terenzi dla kobiet i mężczyzn

Chimaera  Tiziana Terenzi dla kobiet i mężczyzn

karmelowy
Chimaera  Tiziana Terenzi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chimaera marki Tiziana Terenzi to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Chimaera został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Paolo Terenzi. Nutami głowy są czarny pieprz, cytryna, szafran, skóra, balsam tolu, tymianek, liść laurowy i esencja ziemi; nutami serca są irys, czerwony pieprz, goździk (roślina), piwonia, miód, magnolia i szałwia; nutami bazy są paczula, drzewo kaszmirowe, labdanum, benzoes, karmel, agar (oud), tytoń, balsam kanadyjski, skóra i sosna.

Czarny pieprz Cytryna Szafran Skóra Balsam Tolu Tymianek Liść laurowy Esencja ziemi

Irys Czerwony pieprz Goździk (roślina) Piwonia Miód Magnolia Szałwia

Paczula Drzewo kaszmirowe Labdanum Benzoes Karmel Agar (oud) Tytoń Balsam kanadyjski Skóra Sosna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chimaera by Tiziana Terenzi.

Chimaera Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tiziana Terenzi Chimaera , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tiziana Terenzi Chimaera , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chimaera marki Tiziana Terenzi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chimaera marki Tiziana Terenzi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Cartier Must de Cartier Pour Homme Burberry London for Men Yves Saint Laurent Opium Orient Extreme Azzaro Oh La La Serge Lutens Chergui The Body Shop Javari Animale Animale for Men Kylie Minogue Inverse Ted Baker X2O Extraordinary for Men Police Pure Police London Homme Diptyque Eau Duelle UNTITLED UNTITLED No. 1 by Yosh Han