Marki » T-Z » kwiatowo - wodne « Grupy

Arethusa Tiziana Terenzi dla kobiet i mężczyzn

Arethusa Tiziana Terenzi dla kobiet i mężczyzn

Arethusa Tiziana Terenzi dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Arethusa marki Tiziana Terenzi to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Arethusa został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Paolo Terenzi. Nutami głowy są pomarańcza, imbir, Śliwka, figa, różowy grejpfrut, szałwia i czerwone drzewo sandałowe; nutami serca są jaśmin, róża, szafran, kwiat pomarańczy, granat i wrzos; nutami bazy są paczula, wetyweria, skóra, woda morska, labdanum, sól, piasek, biały oleander i Żarnowiec miotlasty.

Pomarańcza Imbir Śliwka Figa Różowy grejpfrut Szałwia Czerwone drzewo sandałowe

Jaśmin Róża Szafran Kwiat pomarańczy Granat Wrzos

Paczula Wetyweria Skóra Woda morska Labdanum Sól Piasek Biały oleander Żarnowiec miotlasty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arethusa by Tiziana Terenzi.

Arethusa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tiziana Terenzi Arethusa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tiziana Terenzi Arethusa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arethusa marki Tiziana Terenzi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arethusa marki Tiziana Terenzi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Issey Miyake L'eau d'Issey Gwen Stefani L Rochas Aquawoman Ella Mikao Yujin Aqua Jaguar Jaguar Fresh Woman Lumene Kuulas Issey Miyake L`Eau d`Issey Extract Edition Shiro Kuramata Emilio Pucci Acqua 330 Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Coty Ghost Myst Yves Rocher Folies de Saisons Fantaisies d'Hiver