Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Tita de Tita Rossi Tita Rossi dla kobiet

Tita de Tita Rossi Tita Rossi dla kobiet

cynamonowy
karmelowy

Tita de Tita Rossi marki Tita Rossi to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Tita de Tita Rossi został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są cytrusy i Żurawina; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, nuty kwiatowe i cynamon; nutami bazy są piżmo, ambra, wanilia i karmel.

Cytrusy Żurawina

Jaśmin Ylang-ylang Nuty kwiatowe Cynamon

Piżmo Ambra Wanilia Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tita de Tita Rossi by Tita Rossi.

Tita de Tita Rossi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tita Rossi Tita de Tita Rossi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tita Rossi Tita de Tita Rossi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tita de Tita Rossi marki Tita Rossi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tita de Tita Rossi marki Tita Rossi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Antonio Banderas Diavolo Al Haramain Perfumes Al Buraq L`Erbolario Spezie Parfumerie Generale PG21 Felanilla Karl Lagerfeld KL Homme Coty Dark Vanilla Ted Baker XO Extraordinary for Men Perry Ellis Perry Black for Him Susanne Lang Red Ginger JoAnne Bassett Spicy Oriental John Richmond John Richmond for Men Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Homme