Marki » T-Z » « Grupy

Southern Blend Tim McGraw dla mężczyzn

Southern Blend Tim McGraw dla mężczyzn

whiskey
tytoniowy
Southern Blend Tim McGraw dla mężczyzn Zdjęcia Southern Blend Tim McGraw dla mężczyzn Zdjęcia Southern Blend Tim McGraw dla mężczyzn Zdjęcia Southern Blend Tim McGraw dla mężczyzn Zdjęcia

Southern Blend marki Tim McGraw to perfumy dla mężczyzn. Southern Blend został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Herpin. Nutami głowy są grejpfrut, anyż gwiazdkowaty i bergamotka; nutami serca są lawenda, liść fiołka i whiskey; nutami bazy są wetyweria, ambra i tytoń.

Grejpfrut Anyż gwiazdkowaty Bergamotka

Lawenda Liść fiołka Whiskey

Wetyweria Ambra Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Southern Blend by Tim McGraw.

Southern Blend Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tim McGraw Southern Blend, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tim McGraw Southern Blend, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Southern Blend marki Tim McGraw. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Southern Blend marki Tim McGraw reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Reminiscence Do Re Pupa Plumes The Body Shop Patchouli Dorissima Goldmund Donna Karan DKNY Love from New York for Women DSH Perfumes Eau de la Favourite (The Perfumed Court ; Natural) Breil Milano Complicity for Him Rothenstein Deja Vu Gay Rothenstein Deja Vu Gold Edition Cinq Mondes Pluie de Pétales de Roses Sorelle Fontana Micol Michael Kors Island Palm Beach