Marki » T-Z » « Grupy

Southern Blend Tim McGraw dla mężczyzn

Southern Blend Tim McGraw dla mężczyzn

whiskey
tytoniowy
Southern Blend Tim McGraw dla mężczyzn Zdjęcia Southern Blend Tim McGraw dla mężczyzn Zdjęcia Southern Blend Tim McGraw dla mężczyzn Zdjęcia Southern Blend Tim McGraw dla mężczyzn Zdjęcia

Southern Blend marki Tim McGraw to perfumy dla mężczyzn. Southern Blend został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Herpin. Nutami głowy są grejpfrut, anyż gwiazdkowaty i bergamotka; nutami serca są lawenda, liść fiołka i whiskey; nutami bazy są wetyweria, ambra i tytoń.

Grejpfrut Anyż gwiazdkowaty Bergamotka

Lawenda Liść fiołka Whiskey

Wetyweria Ambra Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Southern Blend by Tim McGraw.

Southern Blend Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tim McGraw Southern Blend, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tim McGraw Southern Blend, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Southern Blend marki Tim McGraw. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Southern Blend marki Tim McGraw reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Paolo Gigli Libeccio Yves Rocher Noix de Coco Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Her Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Homme Winter Edition Poiray Poiray Joop! Joop! Homme Electric Heat CnR Create Scorpio Pacifica Mediterranean Fig Profumum Roma Ambra Aurea Cinq Mondes Rituel de l`Atlas Les Nez L'Antimatiere Cartier Delices de Cartier Edition Limitee 2010