Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Tiffany for Men Tiffany dla mężczyzn

Tiffany for Men Tiffany dla mężczyzn

Tiffany for Men marki Tiffany to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Tiffany for Men został wydany w 1989 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są lawenda, nuty zielone, mandarynka, bergamotka, kardamon i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, goździk (roślina), drzewo sandałowe, paczula, cynamon, korzeń irysa, jaśmin, cedr, róża i anyż; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, mech dębowy, wanilia i kadzidło.

Lawenda Nuty zielone Mandarynka Bergamotka Kardamon Cytryna

Gałka muszkatołowa Goździk (roślina) Drzewo sandałowe Paczula Cynamon Korzeń irysa Jaśmin Cedr Róża Anyż

Fasolka tonka Ambra mech dębowy Wanilia Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tiffany for Men by Tiffany.

Lancaster Eau de Concentree

Tiffany for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tiffany Tiffany for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tiffany Tiffany for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tiffany for Men marki Tiffany. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tiffany for Men marki Tiffany reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Karl Lagerfeld Photo Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Femme Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme Yves Saint Laurent Opium Elixir Voluptueux Karl Lagerfeld Liquid Karl Fred Hayman Touch for Men Esprit VIP Life for Him Ted Baker Second Skin Serge Lutens La Myrrhe Hilde Soliani Saaliiisssiimo Kesling Sinai