Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Pure Tiffany Tiffany dla kobiet

wodny
tuberozowy
Pure Tiffany Tiffany dla kobiet Zdjęcia

Pure Tiffany marki Tiffany to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pure Tiffany został wydany w 2003 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, tuberoza, lilia wodna, magnolia i bez; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Bergamotka

Jaśmin Tuberoza Lilia wodna Magnolia Bez

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Tiffany by Tiffany.

Pure Tiffany Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tiffany Pure Tiffany, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tiffany Pure Tiffany, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Tiffany marki Tiffany. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Tiffany marki Tiffany reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Cherry Blossom Kenzo Parfum d`Ete S.T. Dupont Orazuli Penhaligon`s Lily & Spice Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy The Body Shop White Gardenia Il Profvmo Soliflor Line Eclair de Tubereuse Tsi-La Organic Kizes Halle Berry Halle Pure Orchid Kate Moss Wild Meadow Antonia`s Flowers Floret Caron Violette Precieuse