Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Trench Tiens dla kobiet

Trench Tiens dla kobiet

Trench marki Tiens to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia wodna, cedr virginia, kardamon, bergamotka, cytryna amalfi, mandarynka, różowy pieprz, róża, herbata, kokos, czerwone jagody, sekwoja i ambra.

Lilia wodna Cedr Virginia Kardamon Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka Różowy pieprz Róża Herbata Kokos Czerwone jagody Sekwoja Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trench by Tiens.

Trench Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tiens Trench, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tiens Trench, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trench marki Tiens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trench marki Tiens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Michelle Victorio & Lucchino Bambina Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet The Body Shop The Spirit of Moonflower Yves Rocher Pur Desir de Lilas Esteban Oriental Flower Guerlain Jardins de Bagatelle Etro Benetroessere Relent Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash CnR Create Taurus Washington Tremlett Neroli Absolute Revlon Love Her Madly