Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Trench Tiens dla kobiet

Trench Tiens dla kobiet

Trench marki Tiens to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia wodna, cedr virginia, kardamon, bergamotka, cytryna amalfi, mandarynka, różowy pieprz, róża, herbata, kokos, czerwone jagody, sekwoja i ambra.

Lilia wodna Cedr Virginia Kardamon Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka Różowy pieprz Róża Herbata Kokos Czerwone jagody Sekwoja Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trench by Tiens.

Trench Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tiens Trench, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tiens Trench, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trench marki Tiens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trench marki Tiens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps Pierre Cardin Tristan Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Clean Clean Shower Fresh Diptyque Ofresia Ayala Moriel Yasmin Donna Karan Pure DKNY Krigler Dolce Tuberose Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Tokyo Milk Parfumarie Curiosite French Kiss Melvita Floral Water Camomille