Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

HO Tiens dla mężczyzn

HO Tiens dla mężczyzn

dymny

HO marki Tiens to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są Żywica elemi, kolendra i kadzidło; nutami serca są lawenda, hiacynt i fiołek; nutami bazy są piżmo, ambra i mirra.

Żywica elemi Kolendra Kadzidło

Lawenda Hiacynt Fiołek

Piżmo Ambra Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about HO by Tiens.

HO Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tiens HO, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tiens HO, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum HO marki Tiens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu HO marki Tiens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Fendi Theorema Leggero Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Rosso & Spezie Roberto Cavalli Roberto Cavalli Oro Ayala Moriel Black Licorice Caron Parfum Sacre The Body Shop Javari Cacharel Noa Gold Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Ted Baker X2O Extraordinary for Men DSH Perfumes Cafe Noir Fiorucci Pin Up I M Spicy Yves Rocher Aztek