Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dolly Kiss Tiens dla kobiet

Dolly Kiss Tiens dla kobiet

Dolly Kiss Tiens dla kobiet Zdjęcia

Dolly Kiss marki Tiens to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są malina, czerwone jagody i aksamitka; nutami serca są róża, białe kwiaty i francuskie labdanum; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Malina Czerwone jagody Aksamitka

Róża Białe kwiaty Francuskie labdanum

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dolly Kiss by Tiens.

Dolly Kiss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tiens Dolly Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tiens Dolly Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dolly Kiss marki Tiens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dolly Kiss marki Tiens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Celine Escada Sunset Heat Juicy Couture Juicy Couture Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Lancome Tresor Sparkling Givenchy Hot Couture White Collection Elizabeth Arden Green Tea Lotus Yves Saint Laurent Baby Doll Honeymoon Limited Edition Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen CnR Create Sagittarius Avon Bali Bliss Faberlic Fruity Story