Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dolly Kiss Tiens dla kobiet

Dolly Kiss Tiens dla kobiet

Dolly Kiss Tiens dla kobiet Zdjęcia

Dolly Kiss marki Tiens to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są malina, czerwone jagody i aksamitka; nutami serca są róża, białe kwiaty i francuskie labdanum; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Malina Czerwone jagody Aksamitka

Róża Białe kwiaty Francuskie labdanum

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dolly Kiss by Tiens.

Dolly Kiss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tiens Dolly Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tiens Dolly Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dolly Kiss marki Tiens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dolly Kiss marki Tiens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Jaipur Lancome Calypso Jil Sander Stylessence Campos de Ibiza Higo Torrente My Torrente Tous Baby Harajuku Lovers Harajuku Lovers Lil` Angel Oriflame Pop Glam Glossy Pink Fragonard Caresse Parfums Privilege Privilege Arno Sorel Sham'n Fashion Enrico Coveri Firenze