Marki » T-Z » aromatyczno - zielone « Grupy

Hot Ice TianDe dla mężczyzn

Hot Ice TianDe dla mężczyzn

Hot Ice marki TianDe to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i arbuz; nutą serca jest konwalia; nutami bazy są wetyweria i piżmo.

Bergamotka Arbuz

Konwalia

Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hot Ice by TianDe.

Hot Ice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum TianDe Hot Ice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu TianDe Hot Ice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hot Ice marki TianDe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hot Ice marki TianDe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Cerruti Image Hugo Boss Hugo Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Nasomatto Hindu Grass L`Erbolario Mirto Jardin de France Tabac Sisley Sisley Eau de 1 Nina Ricci Signoricci Gendarme Gendarme Julian Rouas Swing version two Demeter Fragrance Cypress Thymes Lavender