Marki » T-Z » aromatyczno - zielone « Grupy

Lavender Thymes dla kobiet

ozonowy
wodny
Lavender Thymes dla kobiet Zdjęcia

Lavender marki Thymes to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, liść fiołka i szałwia muszkatołowa.

Lawenda Liść fiołka Szałwia muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavender by Thymes.

Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thymes Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thymes Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavender marki Thymes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavender marki Thymes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Verde & Bamboo Adidas Adidas 3 Frozen L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Airness Power Instinct Lush Go Green Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo Ted Lapidus Creation The Vert Gendarme Gendarme Julian Rouas Swing version two Ayala Moriel Kinmokusei