Marki » T-Z » aromatyczno - zielone « Grupy

Lavender Thymes dla kobiet

ozonowy
wodny
Lavender Thymes dla kobiet Zdjęcia

Lavender marki Thymes to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, liść fiołka i szałwia muszkatołowa.

Lawenda Liść fiołka Szałwia muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavender by Thymes.

Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thymes Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thymes Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavender marki Thymes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavender marki Thymes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Ralph Lauren Polo Sport Liz Claiborne Claiborne Sport L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) L`Artisan Parfumeur The Pour Un Ete DL & Co Timeless: Cassis Pocket Watch DSH Perfumes Celadon : A Velvet Green Creed Baie de Genievre Jovan White Musk Julian Rouas Swing version two Thymes Olive Leaf Jacques Bogart Eau Fresh Adolfo Dominguez Te Verde