Marki » T-Z » aromatyczno - zielone « Grupy

Lavender Thymes dla kobiet

ozonowy
wodny
Lavender Thymes dla kobiet Zdjęcia

Lavender marki Thymes to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, liść fiołka i szałwia muszkatołowa.

Lawenda Liść fiołka Szałwia muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavender by Thymes.

Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thymes Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thymes Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavender marki Thymes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavender marki Thymes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Airness Power Instinct Molinard Les Fleurs de Provance: Fleur de Figuer Nasomatto Hindu Grass L`Erbolario Mirto Lorenzo Villoresi Yerbamate DSH Perfumes Celadon : A Velvet Green Jalaine Green Tea Aftelier Trevert Demeter Fragrance Cypress Krigler Good Fir