Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Kimono Rose Thymes dla kobiet

Kimono Rose Thymes dla kobiet

Kimono Rose Thymes dla kobiet Zdjęcia Kimono Rose Thymes dla kobiet Zdjęcia

Kimono Rose marki Thymes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Kimono Rose został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, wanilia, klementynka, róża, czarna porzeczka i piwonia.

Jaśmin Wanilia Klementynka Róża Czarna porzeczka Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kimono Rose by Thymes.

Kimono Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thymes Kimono Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thymes Kimono Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kimono Rose marki Thymes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kimono Rose marki Thymes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Aroma Fit Keiko Mecheri Grenats Yves Rocher Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete Parfum d`Empire Osmanthus Interdite Honore des Pres Love Coco Burberry Burberry Summer Women 2009 Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum Lancome Benghal Kat Von D Adora Escada Escada Magnetic Beat Jeanne Arthes Rose Bonbon Anna Sui Night of Fancy