Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eucalyptus Thymes dla kobiet i mężczyzn

kamforowy
kwaśny
Eucalyptus Thymes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eucalyptus marki Thymes to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. nutami bazy są petitgrain, cytryna amalfi, lima i eukaliptus.

Petitgrain Cytryna Amalfi Lima Eukaliptus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eucalyptus by Thymes.

Eucalyptus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thymes Eucalyptus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thymes Eucalyptus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eucalyptus marki Thymes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eucalyptus marki Thymes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Donna Karan DKNY Energy for Men Annick Goutal Eau du Sud Davidoff Cool Water Frozen Avon Full Speed Givenchy Monsieur de Givenchy Billy Jealousy Illicit Miller Harris Le Petit Grain Air-Val International Disney Fairies Ocean Pacific OP Juice Il Profvmo Osmo Scents Mandarine April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil Rose en Bos Viridescent