Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Charm Rose Thomas Sabo dla kobiet

Charm Rose Thomas Sabo dla kobiet

Charm Rose Thomas Sabo dla kobiet Filmy
Charm Rose Thomas Sabo dla kobiet Zdjęcia Charm Rose Thomas Sabo dla kobiet Zdjęcia Charm Rose Thomas Sabo dla kobiet Zdjęcia

Charm Rose marki Thomas Sabo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Charm Rose został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są klementynka, Śliwka, jagoda i kwiat brzoskwini; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, róża i magnolia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, fasolka tonka, wanilia i brazylijskie drzewo różane.

Klementynka Śliwka Jagoda Kwiat brzoskwini

Jaśmin Ylang-ylang Róża Magnolia

Drzewo sandałowe Ambra Fasolka tonka Wanilia Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charm Rose by Thomas Sabo.

Charm Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thomas Sabo Charm Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thomas Sabo Charm Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charm Rose marki Thomas Sabo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charm Rose marki Thomas Sabo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens A La Nuit Montana Montana Mood Soft Keiko Mecheri Mihime Robert Piguet Baghari 2006 Montale Crystal Flowers Oscar de la Renta Soft Amber Fred Hayman 273 Rodeo Drive Gale Hayman Sunset Boulevard Lalique Cascade Limited Edition 2010 Arno Sorel Shaman Femme Jean-Claude Jitrois Jitrois Florascent Aqua Orientalis Casbah