Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

The Taste of Fragrance Angel Thierry Mugler dla kobiet

The Taste of Fragrance Angel Thierry Mugler dla kobiet

kakaowy
karmelowy
The Taste of Fragrance Angel Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia The Taste of Fragrance Angel Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia The Taste of Fragrance Angel Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia

The Taste of Fragrance Angel marki Thierry Mugler to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. The Taste of Fragrance Angel został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i kakao; nutami serca są brzoskwinia, marakuja i morela; nutami bazy są paczula, wanilia, meksykańska czekolada i karmel.

Bergamotka Mandarynka Kakao

Brzoskwinia Marakuja Morela

Paczula Wanilia Meksykańska czekolada Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Taste of Fragrance Angel by Thierry Mugler.

Angel
Angel Liqueur de Parfum
Nirmala
Angel Liqueur de Parfum

The Taste of Fragrance Angel Recenzje Perfum

allie
allie

Fantastyczne potwierdzenie hasła "less is more", a bardziej precyzyjnie: "less is better". Nut o połowę mniej niż w podstawowej wersji Angela, a efekt o niebo lepszy. Nie ma waty cukrowej, kokosa, orchidei i jaśminu - uff, od razu człowiekowi lżej. Paczula też jakby bardziej powściągliwa i raczej po prostu szorstka niż ziemisto-dusząca jak w Angelu. Jest za to sporo naprawdę rewelacyjnej, bardzo realistycznej, gorzkiej czekolady; czuć ją szczególnie w otwarciu oraz na samym finiszu bazy; to są w ogóle dwa najlepsze momenty tych perfum. Środek jest wg mnie zanadto waniliowy i niepotrzebnie zalkoholizowany, przez co ciut wionie tandetą. Dobrze chociaż, że nie jest słodki.

Najfajniej Angel ToF pachnie przynajmniej dobre kilka godzin od aplikacji; staje się wtedy całkiem udanym, bliskoskórnym snujem; trochę deserowym, ale i trochę gorzkawym; przytulnym, ale w żadnym razie nie przymilnie usypiającym.

Tsukichan
Tsukichan

Taste of Fragrance Angel to moje ulubione wydanie Angela. Klasyk jest dla mnie zbyt ciężki i zdecydowanie zbyt duszny i każdorazoe nasze spotkanie okazuje się zapachową traumą. Tymczasem w kakaowym Angelu zakochałam się od pierwszego niuchnięcia- nie ma tu wszystkiego, czego nie lubię w oryginale, za to uwypuklono jego najlepsze cechy.

Pierwsza fala to zdecydowanie dużo gorzkiego kakao i gruba warstwa wspaniałej, gęstej czekolady. Nie melcznej, deserowej, ale gorzkiej, wytrawnej. Nie od razu pojawia się słodycz owoców, majaczy właściwie w tle, pojawia się wanilia, ale słodycz ta jest bardzo wytrawna, surowa. Paczula i wanilia nie dominują całości i nie straszą piwnicznym powietrzem, które tak odpychało mnie od klasycznej wersji zapachu. Angel trwa na skórza cały dzień, przez pierwsze kilka ze świetną projekcją, pod koniec trzyma się już dość blisko skóry.
Szkoda, że była to edycja limitowana, bo ze wszystkich przetestowanych przeze mnie aniołów, ta była zdecydowanie najbardziej godna uwagi.

The Taste of Fragrance Angel by Thierry Mugler 4.20 out of 5 based on 12 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler The Taste of Fragrance Angel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler The Taste of Fragrance Angel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Taste of Fragrance Angel marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Taste of Fragrance Angel marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Christian Dior Poison Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Donna Karan Black Cashmere Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Yves Rocher Nature Millenaire Yves Saint Laurent Opium Givenchy Organza Indecence Yves Rocher Neonatura Cocoon Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Serge Lutens Feminite du Bois Estée Lauder Sensuous Noir L`Artisan Parfumeur Tea for Two Ginestet Botrytis Cartier Le Baiser Du Dragon Hermes L’Ambre des Merveilles