Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

The Taste of Fragrance Alien Thierry Mugler dla kobiet

The Taste of Fragrance Alien Thierry Mugler dla kobiet

karmelowy
The Taste of Fragrance Alien Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia The Taste of Fragrance Alien Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia The Taste of Fragrance Alien Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia The Taste of Fragrance Alien Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia

The Taste of Fragrance Alien marki Thierry Mugler to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. The Taste of Fragrance Alien został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są jaśmin i karmel; nutą serca jest drzewo kaszmirowe; nutą bazy jest ambra.

Jaśmin Karmel

Drzewo kaszmirowe

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Taste of Fragrance Alien by Thierry Mugler.

Alien Essence Absolue
Alien Liqueur de Parfum
Alien

The Taste of Fragrance Alien Recenzje Perfum

blueberry
blueberry

Alien EDP w karmelowej polewie, czyli kolejny epizod z cyklu "Alienowy-świr nie ma wyboru, musi to mieć!".
Karmel podobno jest tu słony i maślany, jednak ja tej słoności nie wyczuwam, natomiast z pewnością jego naturalna słodycz została ograniczona i przez to nie przytłacza swoją intensywnością i monotonią. Perfumy te nie są aż tak jadalne, że chciałoby się je schrupać, lecz po prostu niesamowicie przyjemne i przytulne. Zapach zyskuje cieplejszą, bardziej potulną i delikatną "milusińską" naturę, wciąż pozostając mocno osadzonym na jaśminowym pierwowzorze. Te słodkie i miękkie akcenty nie tylko utemperowały jego pazur, ale także szaloną projekcję, co wcale nie jest zarzutem, bo parametry użytkowe są tu nadal więcej niż dobre. Jest to OBCA z ludzką twarzą - z kobiety trochę bezczelnej, niedostępnej i wyniosłej przeradza się w ciepłą i serdeczną, lecz mniej intrygującą. Coś za coś, bo nie można mieć wszystkiego.

Dla mnie to najlepsza limitowana edycja wody perfumowanej Alien za stosunkowo rozsądne pieniądze (Alien Liqueur chyba stoi oczko wyżej, niestety cena całkiem go dyskwalifikuje), w dodatku pozbawiona lekko syntetycznego brzmienia wielkiej
i oszałamiającej nestorki, której wszak wybaczam ten drobny
feler, bo kocham ją niezmiennie i najmocniej z całej rodziny.
TTOF dobrze natomiast sprawdzi się zimą i w ponure dni, kiedy odrobina słodyczy absolutnie nie zaszkodzi, a może nawet pomóc ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Taste of Fragrance Alien marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Taste of Fragrance Alien marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Sisley Soir de Lune Thierry Mugler Alien Essence Absolue Estée Lauder Sensuous Noir Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Hermes Eau des Merveilles Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Cacharel LouLou Givenchy Organza Indecence Chanel Allure Christian Dior Midnight Poison Thierry Mugler Womanity Chanel Chance Eau Fraiche Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Yves Saint Laurent Opium Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Tom Ford Tobacco Vanille Parfum d`Empire Aziyade Reminiscence Patchouli