Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Supra Floral Thierry Mugler dla kobiet i mężczyzn

Supra Floral Thierry Mugler dla kobiet i mężczyzn

dymny
Supra Floral Thierry Mugler dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Supra Floral marki Thierry Mugler to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Supra Floral został wydany w 2014 roku. Supra Floral stworzyli Jean-Christophe Herault i Olivier Polge. Nutę głowy stanowi hiacynt; nutą serca jest kadzidło; nutą bazy jest ambra.

Hiacynt

Kadzidło

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Supra Floral by Thierry Mugler.

Supra Floral Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Supra Floral, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Supra Floral, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Supra Floral marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Supra Floral marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi White Notes Avon Goddess Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Jil Sander Style Summer Esteban Angelic Flower Mariah Carey Luscious Pink Rampage Fly by Rampage Lalique Le Baiser Avon Candid O Boticario Royalty Ulric de Varens Mini Charm Katie Price aka Jordan Precious Love