Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Oriental Express Thierry Mugler dla kobiet i mężczyzn

Oriental Express Thierry Mugler dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Oriental Express Thierry Mugler dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oriental Express marki Thierry Mugler to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Oriental Express został wydany w 2014 roku. Oriental Express stworzyli Jean-Christophe Herault i Olivier Polge. Nutę głowy stanowi bazylia; nutami serca są drzewo sandałowe i wanilia; nutą bazy jest nasiona marchwi.

Bazylia

Drzewo sandałowe Wanilia

Nasiona marchwi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oriental Express by Thierry Mugler.

Oriental Express Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Oriental Express, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Oriental Express, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oriental Express marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oriental Express marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Paloma Picasso Minotaure Joop! Nightflight Marks and Spencer Shanghai Givenchy Oblique Rewind Prada No9 Benjoin Bijan DNA for Men Jean Desprez Bal a Versailles Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Sticky Cake Legendary Fragrances Treasure Island Ava Luxe Sacred Jeanne Arthes Guipure & Silk JoAnne Bassett Sacred Incense