Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mirror Mirror Collection - Miroir des Envies Thierry Mugler dla kobiet

Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Thierry Mugler dla kobiet

Mirror Mirror Collection - Miroir des Envies marki Thierry Mugler to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Mirror Mirror Collection - Miroir des Envies został wydany w 2008 roku. Mirror Mirror Collection - Miroir des Envies stworzyli Christine Nagel i Louise Turner. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin.

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mirror Mirror Collection - Miroir des Envies by Thierry Mugler.

Mirror Mirror Collection - Miroir des Envies Recenzje Perfum

chjena
chjena

Że Alien to złośliwy, morderczy jaśmin, podduszający otoczenie, a czasem i nosiciela? Dajcie spokój, prawdziwie krwiożerczą odsłonę tych kwiatów pokazał nam Thierry Mugler dopiero w Miroir des Envies. Ja, człowiek może i momentami stroniący od białego kwiecia, ale na pewno podchodzący do każdego testu z odwagą, już po raz drugi uciekam z krzykiem. A za pierwszym razem machnęłam sobie test do poduszki i była to wyjątkowo nieprzespana noc...

W Miroir des Envies mamy koncentrat jaśminowy i nie zostawiono przestrzeni na nic więcej. Nie ma innych nut, nie ma też tlenu, kwiaty rozpychają się do granic możliwości, wpełzając na kolejne centymetry kwadratowe skóry, gdzie nikt ich nie prosił. Są słodkie, są kwaśne, są duszne, są wszystkim czym chcesz, bo poza nimi nie ma nic innego.

Dla mnie to wyjątkowo upiorna odsłona jaśminu, ale domyślam się, że jaśminowych wielbicielek chodzi trochę po świecie i ten zapach może być dla nich nie lada gratką. Osobiście wolałabym w takim muglerowskim wydaniu różę, no ale gdy się nie ma co się lubi... nie nie, to powiedzenie jest wyjątkowo nietrafne, Miroir des Envies nie polubię, ale chętnie podeślę komuś próbkę dalej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir des Envies, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir des Envies, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mirror Mirror Collection - Miroir des Envies marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mirror Mirror Collection - Miroir des Envies marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cathy Guetta Ibiza Femme Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine Iceberg The Iceberg Fragrance Banana Republic Rosewood Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense Pupa Very Flower Fiore di Tahiti Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Delle Grazie Paris Rouge Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) Jacques Fath Eau de Fath Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli