Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Thierry Mugler dla mężczyzn

Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Thierry Mugler dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites marki Thierry Mugler to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexis Dadier. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna i wetyweria.

Cytryna Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites by Thierry Mugler.

Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Recenzje Perfum

lukesho
lukesho

Jeden z niewielu zapachów serii lustrzanej skierowany do męskiej części. Nie jest popularny, a niewątpliwie warto go poznać. Wyraźne, piękne cytrusy w kremowej otoczce. Nie walą po nosie jak DHC 2013. Bliżej mu chyba do czegoś pokroju Lalique White, ale nie ma tu mowy o zastępstwie, gdyż brakuje pieprzu. Lista składników jest skąpa. Cytryna jest tutaj bardzo soczysta i dojrzała, mam wrażenie, że nieco dosłodzona. Co mi się podoba, to parametry. 10 godzin czuję go bez problemów, a bazę nawet po 14 godzinach. Projekcja przeciętna, lecz stała przez długie godziny. Szkoda, że dostępność jest kiepska.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Byblos Blu Man Energy Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Paco Rabanne Ultraviolet Man Aurore Borealis Edition Shaik Chic Shaik No 70 Montale Sandflowers Diptyque Philosykos Perry Ellis Perry Ellis Aveda Chakra 2 Attraction Fragonard Papa Cheri Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Benetton Benetton Verde Man