Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Thierry Mugler dla kobiet

Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Thierry Mugler dla kobiet

miodowy
tuberozowy

Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir marki Thierry Mugler to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexis Dadier. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza i miód.

Tuberoza Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir by Thierry Mugler.

Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Po nutach, osoby kochające tuberozę tak jak ja, mogłyby się w zapachu na odległość od razu zakochać- miód i tuberoza, coż za kombinacja!

Na skórze, sprawa początkowo nie wygląda już tak różowo. A Travers Le Miroir zaczyna się akcentem nieco medycznym i drapiącym, i nie jest to moje ulubione wcielenie tuberozy. Dopiero po pół godzinie do godziny, tuberoza łagodnieje i do głosu dochodzi wonny, ciepły, lejący się miód. To zapach niedzieli spędzonej w negliżu w łóżku.

Piękna jest ta miszanka, upojna, i choć nie lubię kategoryzować zapachów jako 'seksowne', ten ma w sobie coś lekko leniwie erotycznego i wyjątkowo dodać może seksapilu jeśli nie zrażą pierwsze, ostre początki.

gardenia
gardenia

A Travers Le Miroir czyli Przed Lustrem stanął właściwie Alien, tylko tu ma sukienkę z tuberozy i brak mu ambry. Wyczuwam tu, tak jak w Alienie ten sam zapach kleju tapicerskiego albo nowego sztucznego dywanu, coś drapiącego, narzucającego się i chemicznego. Pachnie też miodem, twardym i ciemnym w barwie. Do tego dochodzi jakieś drewno, pociągnięte lakierem. Ponoć jest tu też absynt i może dlatego efekt końcowy jest taki ciekawy, czyli wychodzi ostre narzucające się kwiecie: tuberoza zamoczona w suchym ostrym ciemnym miodzie zamieszana drewnianą polakierowaną łychą. Do tego podano kieliszeczek absyntu. Jak dla mnie dość mocny zestaw, charakterny, z przytupem.
Naprzeciwko lustra stanęła nam nowoczesna "pankówa" z dobrego domu, patrzy w lustro z lekkim sarkazmem, pociąga usta prawie czarną szminką i niby gardzi tym bogatym mieszczańskim światem ale nie może bez niego żyć, niby szwęda się po ciemnych ulicach i zadymionych zakazanych knajpach ale ciągnie ją do wielkiego świata i bardzo chce być on the top. Z jednej strony Travers Le Miroir jest ostre, męczące i nieprzystępne, z drugiej strony ma coś pociągającego i niezwykle modernistycznego. Zapach jest b. trwały, może zmęczyć, ale ma mocny charakter i na pewno wyróżni nas z tłumu. Ja małą odlewką bym nie pogardziła.

Izabela
Izabela

Testując te perfumy aż nie mogę uwierzyć, że zawierają dwa składniki.
Moim zdaniem dużo bardziej uprawnione jest twierdzenie, że to miód zaklęty we flakonie.
Miód, miód i jeszcze raz miód.
Tuberozy szukałam ze świecą i nie znalazłam.
Zapach jest delikatny, nie męczący. Ma w sobie odrobinę chłodu, moim zdaniem zawiera również akację lub jest to akacjowy miód :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Atelier Cologne Silver Iris Christian Dior J`Adore L`Absolu Yves Saint Laurent Opium Hermes 24 Faubourg Vivienne Westwood Boudoir Chanel Coco Eau de Parfum Diptyque Eau Lente Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Atelier Cologne Orange Sanguine Shiseido Feminite du Bois Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Tom Ford Black Orchid M. Micallef Gaiac Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Molinard Habanita Agent Provocateur L'Agent Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir des Majestes Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Lancome Mille and Une Roses (La Collection Fragrances) Serge Lutens Bois et Fruits