Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Thierry Mugler dla kobiet

Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Thierry Mugler dla kobiet

miodowy
tuberozowy

Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir marki Thierry Mugler to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexis Dadier. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza i miód.

Tuberoza Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir by Thierry Mugler.

Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

A Travers Le Miroir czyli Przed Lustrem stanął właściwie Alien, tylko tu ma sukienkę z tuberozy i brak mu ambry. Wyczuwam tu, tak jak w Alienie ten sam zapach kleju tapicerskiego albo nowego sztucznego dywanu, coś drapiącego, narzucającego się i chemicznego. Pachnie też miodem, twardym i ciemnym w barwie. Do tego dochodzi jakieś drewno, pociągnięte lakierem. Ponoć jest tu też absynt i może dlatego efekt końcowy jest taki ciekawy, czyli wychodzi ostre narzucające się kwiecie: tuberoza zamoczona w suchym ostrym ciemnym miodzie zamieszana drewnianą polakierowaną łychą. Do tego podano kieliszeczek absyntu. Jak dla mnie dość mocny zestaw, charakterny, z przytupem.
Naprzeciwko lustra stanęła nam nowoczesna "pankówa" z dobrego domu, patrzy w lustro z lekkim sarkazmem, pociąga usta prawie czarną szminką i niby gardzi tym bogatym mieszczańskim światem ale nie może bez niego żyć, niby szwęda się po ciemnych ulicach i zadymionych zakazanych knajpach ale ciągnie ją do wielkiego świata i bardzo chce być on the top. Z jednej strony Travers Le Miroir jest ostre, męczące i nieprzystępne, z drugiej strony ma coś pociągającego i niezwykle modernistycznego. Zapach jest b. trwały, może zmęczyć, ale ma mocny charakter i na pewno wyróżni nas z tłumu. Ja małą odlewką bym nie pogardziła.

Izabela
Izabela

Testując te perfumy aż nie mogę uwierzyć, że zawierają dwa składniki.
Moim zdaniem dużo bardziej uprawnione jest twierdzenie, że to miód zaklęty we flakonie.
Miód, miód i jeszcze raz miód.
Tuberozy szukałam ze świecą i nie znalazłam.
Zapach jest delikatny, nie męczący. Ma w sobie odrobinę chłodu, moim zdaniem zawiera również akację lub jest to akacjowy miód :)

Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir by Thierry Mugler 3.43 out of 5 based on 8 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`Adore L`Absolu Yves Saint Laurent Opium Chanel Coco Eau de Parfum Agent Provocateur L'Agent Shiseido Feminite du Bois Hermes 24 Faubourg M. Micallef Gaiac Molinard Habanita Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Atelier Cologne Silver Iris Lancome Mille and Une Roses (La Collection Fragrances) Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale Missala Qessence Diptyque Eau Lente Juliette Has A Gun Midnight Oud Versace Blonde Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum Intense Boucheron Initial Olivier Durbano Amethyst Donna Karan Black Cashmere