Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Innocent Illusion Thierry Mugler dla kobiet

Innocent Illusion Thierry Mugler dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 5

Innocent Illusion marki Thierry Mugler to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Innocent Illusion został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarna porzeczka, mandarynka, bergamotka, białe piżmo i pralina.

Czarna porzeczka Mandarynka Bergamotka Białe piżmo Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Innocent Illusion by Thierry Mugler.

Promesse
L’Eau Jolie

Innocent Illusion Recenzje Perfum

violaa92
violaa92

Ciężko mi uwierzyć że te perfumy wyszły pod szyldem Innocent. To że nie mają nic wspólnego z klasykiem to jeszcze nic, ale z Muglerem tym bardziej. Illusion nie zapadają w pamięć, nie są charakterne ani charakterystyczne, one po prostu SĄ - i to takie sobie. Ale już wystarczy tego czym to one nie są. To delikatny, rześki, owocowy zapach. Dość pospolity. Pralina jest jakaś mało słodka, nieoczywista, właściwie nie wybija się zanadto. Wszak to owocowe perfumy. Prym wiodą mandarynka (chodź dla mnie mogłaby to być pomarańcza) z bergamotką i tak sobie delikatnie musują na skórze. Dla otoczenia praktycznie niewyczuwalne, chyba że ktoś bardzo się zbliży. To pierwsze perfumy Muglera które są mało interesujące i nie wywołują we mnie żadnych emocji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Innocent Illusion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Innocent Illusion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Innocent Illusion marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Innocent Illusion marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Calvin Klein Ck One Electric Avon Mesmerize Barbie Barbie Sirena Avon Fire Me Up Lostmarch Atao Bensimon Cologne Bensimon 2005 Demeter Fragrance Earl Grey Tea Manuel Canovas L`ile Bleue Illume Happiology Bamboo & Agave Ebba Los Angeles Miss Marisa Zest Intelligent Nutrients Innercalm