Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Fougere Furieuse Thierry Mugler dla kobiet i mężczyzn

Fougere Furieuse Thierry Mugler dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Fougere Furieuse Thierry Mugler dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fougere Furieuse marki Thierry Mugler to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Fougere Furieuse został wydany w 2014 roku. Fougere Furieuse stworzyli Jean-Christophe Herault i Olivier Polge. Nutami głowy są nuty ziołowe i paproć; nutami serca są neroli i geranium; nutami bazy są ambra, mech dębowy i kumaryna.

Nuty ziołowe Paproć

Neroli Geranium

Ambra Mech dębowy Kumaryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fougere Furieuse by Thierry Mugler.

Fougere Furieuse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Fougere Furieuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Fougere Furieuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fougere Furieuse marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fougere Furieuse marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Roberto Cavalli Just Cavalli Him Giorgio Armani Emporio Remix for Him Liz Claiborne Curve Soul for Men Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense Lancetti Etre Homme Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne Vicky Tiel Ulysse Hugo Boss Boss Sport Black Phoenix Alchemy Lab Volt Cerruti Nino Cerruti