Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Angel Sunessence Edition Bleu Lagon Thierry Mugler dla kobiet

Angel Sunessence Edition Bleu Lagon Thierry Mugler dla kobiet

wodny
tropikalny

Angel Sunessence Edition Bleu Lagon marki Thierry Mugler to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Angel Sunessence Edition Bleu Lagon został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutę głowy stanowi karambola; nutami serca są nuty wodne, imbir i nuty kwiatowe; nutami bazy są paczula, wanilia i Żywica.

Karambola

Nuty wodne Imbir Nuty kwiatowe

Paczula Wanilia Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angel Sunessence Edition Bleu Lagon by Thierry Mugler.

Angel Sunessence Ocean d'Argent

Angel Sunessence Edition Bleu Lagon Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Z wielką niecierpliwością i bardzo pozytywnym nastawieniem zabrałam się do testowania tego zapachu. Mam jednak dosyć mieszane uczucia co do niego, ponieważ jest ta ciekawa dla mnie charakterystyczna nuta Angel'a jednak ta kompozycja zaskoczyła mnie nie do końca pozytywnie. karambola... ona w ogóle pachnie?- nie wiem, ale po aplikacji zapach na mnie wysładza się, staje się miodowy a następnie mam skojarzenie z kwiatem mimozy.Imbiru nie wyczuwam za grosz, natomiast pozostałe składniki są mocno rozwodnione i nie pokazują całej swojej mocy.Taki chyba zamysł autora ale mnie nie do końca to odpowiada.Ta edycja zapachu szybko przylega do skóry i ma słabą projekcję, co nie przeszkadza jej momentami być męczącą. Mimo wszystko może to być dobry patent dla tych, którzy uważają wersję podstawową za killera.Kompozycja ta nie do końca przypadła mi do gustu, zatem całego flakonika nie będzie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angel Sunessence Edition Bleu Lagon marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angel Sunessence Edition Bleu Lagon marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Sunessence Ocean d'Argent Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Christian Dior Dior Addict Yves Rocher Neonatura Cocoon Estée Lauder Sensuous Noir Thierry Mugler Innocent Panouge Isabey Gardenia Bond No 9 Chinatown Escada Escada Collection Sephora Mysterieuse? Vanille Patchouli L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Christian Dior Dune Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Christian Dior Poison Tendre Givenchy Organza Indecence Kenzo Le Monde Est Beau Hugo Boss Deep Red Escada Escada Sentiment