Marki » T-Z » « Grupy

Angel Sunessence EDT Legere Thierry Mugler dla kobiet

Angel Sunessence EDT Legere Thierry Mugler dla kobiet

Angel Sunessence EDT Legere Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia Angel Sunessence EDT Legere Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia

Angel Sunessence EDT Legere marki Thierry Mugler to perfumy dla kobiet. Angel Sunessence EDT Legere został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak hibiskus, bergamotka, biały miód, jeżyna, czerwone jagody, wanilia, karmel, paczula, ciemna czekolada i kumaryna.

Hibiskus Bergamotka Biały miód Jeżyna Czerwone jagody Wanilia Karmel Paczula Ciemna czekolada Kumaryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angel Sunessence EDT Legere by Thierry Mugler.

Angel Aqua Chic 2013
Baby Phat Seductive Goddess

Angel Sunessence EDT Legere Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Zwykły i niezwykły. Podobny do Angela i niepodobny. Ładny i brzydki. W sumie, to sam nie wiem, jaki on jest, jedno jest pewne, że należy do grupy dość pospolitych zapachów, z dodatkiem utrudniającej nuty. Przeciętny "tester" pomyśli, że niby wszystko jest w porządku, że wszystko ze sobą współgra, że spodoba się każdemu, jednak specyficzny akord plastikowej paczuli szybko zasiewa zamęt w każdym wniosku. Jest przyjemnie, gładko, owocowo, a jednak coś zakłóca tę niezmąconą taflę pospolitości. Mamy tu bardzo specyficzny akord drzewny, który wraz z całą, owocową otoczką, czyni Sunessence zapachem nietypowym i nieoczywistym. To takie dziwne zestawienie wtórności, z domieszką oryginalności. Całość, pod względem kompozycji jest dosyć ciekawa i niesie średnie doznania olfaktoryczne - technika na trójkę. Niestety, warstwa "uczuć" kuleje - EDT Legere nie poruszy nawet najbardziej artystycznej duszy i nie wymaluje żadnego obrazu, nawet w najbardziej plastycznym umyśle.

Pięć godzin trwałości, dobrze projektują.
Nijaka ta moja recenzja… i po głębszych przemyśleniach stwierdzam, że ten zapach również…

ela812
ela812

Dla mnie to bardzo słoneczny zapach. Nie jest to jednak zapach ciepły czy rozgrzewający, lecz esencja słonecznego blasku i światła. Ten efekt z pewnością zawdzięczamy paczuli, która gra tutaj rolę pierwszoplanową i tym razem występuje w swojej chłodniejszej odmianie. W połączeniu natomiast z bergamotką, jeżyną, hibiskusem i czerwonymi jagodami daje efekt świetlistości, co nie pozwala na zejście w mroczne, piwniczne rejony.
Po jakiejś godzinie noszenia, ze zdziwieniem odkryłam, że na mnie ta odmiana Anioła do złudzenia przypomina Kelly Caleche Hermesa. Jeśli się różni, to jakimiś niuansami zaledwie, mocno tkwiąc jednak w tamtym zapachowym klimacie.
Bardzo mi się to rodzeństwo klasyka podoba. Nie czuję w nim co prawda tych jadalnych elementów, co w pierworodnym aniołku, ale to mnie nie martwi bynajmniej. Wręcz przeciwnie, uważam, że dobrze jest tak, jak jest :-) Zapach sprawdza się w ciepłe dni i cieszy zmysł powonienia ciagnąc się delikatnym ogonkiem - gdyż projekcja i trwałość, jak to u Muglera, na piątkę z plusem.

chjena
chjena

Wariacja na temat esencji słonecznej? Raczej esencji piwnicznej, podziemnej, tam, gdzie nie dociera żadne światło... To Angel odarty z całego gourmandu, który lekko ociepla i osładza wrażenie ziemistej paczuli. W nutach widać karmel, wanilię, miód, ale żadnego z tych składników nie wyczuwam. Królują za to sianowata kumaryna, paczula w typowo muglerowskim wydaniu i specyficznie gorzki hibiskus. Z tyłu migocze gdzieś kwaskowość żurawiny i bergamotki, i na tym koniec.

Tak teraz myślę... Skoro limitowane edycje są zazwyczaj pełną kontynuacją, dopełnieniem, dopowiedzeniem do klasycznej wersji, to... Być może Angel był piwnicą, w której ktoś kogoś przetrzymywał, po czym więzień zmarł i należy go pogrzebać, i tu z ziemistości wychodzi przed publiczność Sunessence? Mugler stworzył tym samym niepokojącą historię, bardzo swoim stylu.

Spróbowałam i odrzuciłam. Już klasyk jest dla mnie trudny, a klasyk bez wszystkiego co ułatwiające i miłe przeciętnemu odbiorcy zapachów to perfumy nie do przejścia. Ucieszyłam za to próbką moją mamę - wielbicielką niebanalnej goryczy, w dodatku stęsknioną za Angelem jako wspomnieniem niegdysiejszej fascynacji zapachowej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Angel Sunessence EDT Legere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Angel Sunessence EDT Legere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angel Sunessence EDT Legere marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angel Sunessence EDT Legere marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Essence Absolue Torrente L`Or de Torrente Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette Yves Saint Laurent Belle d`Opium Guerlain Shalimar Parfum Initial Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza Chanel Coco Eau de Parfum Chanel Coco Mademoiselle Christian Dior Dior Addict Hugo Boss Deep Red Annick Goutal Mandragore Oriflame Amber Elixir Night Thierry Mugler A*Men Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Yves Saint Laurent Baby Doll L`Artisan Parfumeur Tea for Two Chanel Allure Christian Dior Midnight Poison Chanel Chance Eau Tendre Thierry Mugler Angel Sunessence Ocean d'Argent