Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Angel Caprice de Star Thierry Mugler dla kobiet

miodowy
kakaowy
karmelowy

Angel Caprice de Star marki Thierry Mugler to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Angel Caprice de Star został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są jaśmin i bergamotka; nutami serca są miód i czerwone jagody; nutami bazy są kumaryna, paczula, wanilia, karmel i ciemna czekolada.

Jaśmin Bergamotka

Miód Czerwone jagody

Kumaryna Paczula Wanilia Karmel Ciemna czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angel Caprice de Star by Thierry Mugler.

Miss Varens

Angel Caprice de Star Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Angel Caprice de Star, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Angel Caprice de Star, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angel Caprice de Star marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angel Caprice de Star marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lancome Hypnose Comptoir Sud Pacifique Vanille Cannelle Serge Lutens Louve Demeter Fragrance Apple Pie Celine Fever Molinard Fleur de Chocolat Sarah Horowitz Parfums Perfect Vanilla Demeter Fragrance Marshmallow Demeter Fragrance Devils Food Ayala Moriel Film Noir Des Filles a la Vanille Vanille Florascent Aqua Composita Umami